Μένουμε σπίτι, αλλά δεν ξεχνάμε τις αγαπημένες μας συνήθειες! Η κυρία Μαριάννα Ερκέκογλου μας στέλνει τον αγαπημένο μας μουσικό χαιρετισμό και ένα τραγουδάκι έκπληξη!!!!
Αναγνωρισμένο από το κράτος
ΦΕΚ 5623/2022
Μένουμε σπίτι, αλλά δεν ξεχνάμε τις αγαπημένες μας συνήθειες! Η κυρία Μαριάννα Ερκέκογλου μας στέλνει τον αγαπημένο μας μουσικό χαιρετισμό και ένα τραγουδάκι έκπληξη!!!!
Ωδείο Νότα Νότα
Αγίου Παντελεήμονος 7
57010 Πολίχνη, Θεσσαλονίκη
Tηλ. +30 231 404 7900
Email. info@notanota.gr
Copyright @ notanota.gr